Arvand Tarash Abadan Company

Arvand Tarash Abadan Company
Design and production of all types of refinery and petrochemical equipment
Implementation of various projects for refineries
Abadan Oil Refinery, Bandar Abbas Oil Refinery, Shiraz Oil Refinery and...
Implementation of various projects for petrochemicals
Petrochemical Industries Development Management Company, Ghadir Petrochemical, Laleh Petrochemical, Razi Petrochemical and...

Arvand Tarash Abadan Company

شرکت اروند تراش آبادان در سال ۱۳۷۱ تاسیس گردید تا با ساخت انواع تجهیزات و تاسیسات مرتبط با نفت، گاز و پتروشیمی در راستای استقلال کشور در صنعت نفت و گاز گام های موثری بر دارد. اکنون با گذشت این سال‌ها خود را به عنوان یکی از شرکت های معتبر همکار با صنایع نفت و گاز کشور معرفی کرده است.
این شرکت در راستای رضایت بیشتر مشتریان، کارفرمایان و ذینفعان اقدام به پیاده سازی و استقرار سیستم IMS مبتنی بر استاندارد های ISO 9001:2015 و ISO 14001:2015 و OHSAS 18001:2007 و همچنین خودر را ملزم به رعایت مواردی چون ارائه محصولات با کیفیت و طبق نیاز‌های مشتریان، تحویل به موقع پروژه ها، حفط محیط زیست و کاهش آلودگی، حفاطت و ایمنی شغلی و کاهش حوادث شغلی میداند و همچنین تبعیت از قوانین موجود را هدف خود قرار داده است.
مدیریت و پرسنل شرکت اروند تراش آبادان با درک کامل این خط مشی، تعهد به بهبود مستمر در سازمان خود را سرلوحه کار خود قرارداده و در این راه این خط مشی را بصورت دوسالانه مورد بازنگری و بهبود قرار میدهند.

 

 

مدیریت عامل : امیرحسین کرد

اعضای هیئت مدیره:

امیرحسین کرد، سارا کرد، روزبه کرد، علیرضا کرد

 

Products

Our Customers

© All Rights Reserved.
طراحی: پدرام زبردست